اولین داروی گیاهی جایگزین کورتون و آنتی بیوتیک

دارویی که به زودی جهان را متحول خواهد کرد… داروی ساخته شده توسط آقای علی اکبر نیکوصفت در سال 1385، جایگزینی طبیعی برای داروهای آنتی بیوتیک و کورتونی است که در فاصله سال‌ های 85 تا 91 باعث درمان نزدیک به سه هزار نفر گردیده است.این دارو ترکیبی بی نظیر از گیاهان دارویی است که در طول قرن ها در درمان بیماری های بشر استفاده می شده اند.این دارو با خواص طبیعی ضد عفونت و ضد التهاب یک دارو گیاهی استثنایی برای درمان بیماری های مختلفی است که ریشه در عفونت و التهاب دارند(البته بیماری هایی هم هستند که گرچه عوامل به وجود آورنده و یا محرک آنها کاملا شناخته نشده اند و مکانیزم پاسخ آنها به این دارو هم کاملا مشخص نیست به نحوی تعجب بر انگیز با این ترکیب درمان شده اند بیماری های ذیل از جمله بیماری هایی هستند که تا کنون توسط این دارو درمان شده اند: داروی گیاهی نیکوصفت سینوزیت (درمان قطعی)/ میگرن (بهبود – در مواردی درمان قطعی)/ آلرژی (بهبود – در مواردی درمان قطعی)/ آسم (بهبود – در مواردی درمان قطعی)/سرما خوردگیهای مکرر و عوارض سرما خوردگی(بهبود – در مواردی درمان قطعی)/سردرد های شدید با منشا التهاب عروق (بهبود – در مواردی درمان قطعی) / آرتروز و دردهای مفصلی و عضلانی (بهبود) / عفونت های قارچی پوست (بهبود – در مواردی درمان قطعی) و خرو پف (بهبودی) سل ریوی (بهبود) و سوختگی پوست (کمک به تسریع روند بهبودی) همچنین بواسیر (بهبود) و به تازگی نیز عفونت گوش و وزوز گوش (بهبود و در مواردی درمان قطعی).اطلاعات بیشتر…

ضد ضد تکرر ادراربواسیرپولیپکولیتسرطان ریه و سرطان روده بزرگ

 

نحوه خرید داروی گیاهی نیکوصفت یکنحوه خرید داروی گیاهی نیکوصفت دونحوه خرید داروی گیاهی نیکوصفت سهنحوه خرید داروی گیاهی نیکوصفت چهار
دارو گیاهی نیکوصفت 5دارو گیاهی نیکوصفت 6دارو گیاهی نیکوصفت 7

داروی گیاهی نیکوصفت یک:برای درمان قطعی سینوزیت،بهبود میگرن، آلرژی،سردردهای مزمن،دردهای عضلانی، اسکلتی، مفصلی و روماتیسمی، سرماخوردگی های مکرر،سرفه های شدید،بیماریهای قارچی پوست و خر و پف و عفونت و وزوز گوش می باشد.(قیمت هفت هزارو پانصد تومان)

داروی گیاهی نیکوصفت دو:همان کارآیی داروی نیکوصفت یک را دارد، ولی در بیمارانی که دارای بیماری شدیدتر و طولانی تر هستند و به داروی نیکوصفت یک جواب نداده اند.(قیمت یازده هزارتومان)

داروی گیاهی نیکوصفت سه:برای درد معده و حالت تهوع ساخته شده است که باید نصف شیشه از دارو را با یک چهارم لیوان آب مخلوط نمود و قبل از هر وعده غذا و همچنین هنگام درد مصرف نمود. تعداد شیشه ها بستگی به طول مدت بیماری و شدت آن دارد..(قیمت هفت هزارو پانصد تومان)

داروی گیاهی نیکوصفت چهار:برای بر طرف کردن جوشهای صورت و ایجاد طراوت پوست و لایه برداری ( Peeling ) مورد استفاده قرار میگیرد و باید روزی یک بار یا دو بار چند قطره از آن بر روی پوست صورت مالیده شود. و اجازه دهید تا حداقل یک ساعت دارو بر روی صورت شما باقی بماند.(قیمت بیست و دو هزارتومان)

داروی گیاهی نیکوصفت پنج:برای جلوگیری از ریزش مو، شوره سر و تقویت ریشه مو.(قیمت ده هزار تومان)
داروی گیاهی نیکوصفت شش:برای باز کردن بینی و ضد احتقان(قیمت هفت هزار و پانصد تومان)
داروی گیاهی نیکوصفت هفت:ضد تکرر ادرار و تورم پروستات(قیمت پانزده هزار تومان)

==================================================

==================================================

((تجربیات دکتر جعفری با داروی نیکوصفت))

با درود به عزیزانی که از این سایت دیدن می کنند.دکتر جعفری
من، جهانبخش جعفری هستم. پزشک عمومی ساکن شهرستان اندیمشک- فعلا- واقع در استان خوزستان با بیش از 17 سال سابقه طبابت و کاملا شناخته شده در این شهر.
بنا به تعهد حرفه ای ، اخلاقی و البته به منظور همکاری با این سایت و محصولات ” نیکوصفت ” تجربه خودم را در خصوص کار با این محصولات صادقانه تقدیم می کنم.
به گمانم اولین پزشکی که در منطقه شمال خوزستان- و شاید هم در تمام این استان – مبادرت به تجویز قطره ضد میگرن نیکوصفت کرد، من بودم. از آن هنگام بیشتر از سه سال گذشته است.در این مدت- تا آنجا که به یاد دارم – حداقل 31 مورد بیمار میگرنی را با داروی ضد میگرن(1) یا (2) مورد درمان قرار داده ام. دو مورد از این افراد به واسطه کاهلی و سهل انگاری درمان را نیمه کاره رها کردند و یک مورد هم ، بدون مشورت و هماهنگی با من به علت آنچه خودش”حساسیت به دارو” می گفت از ادامه درمان سر باز زد و بعدا که متوجه شدم تشویق و ترغیبش نکردم! به جز این سه مورد بقیه بیماران از نتیجه درمان کاملا راضی بوده اند.
جالب اینکه،یک مورد از ایشان خانمی بود که اصرار داشت جهت درمان میگرن برای ایشان طب سوزنی انجام بدهم. من با توجه به طول مدت درمان،هزینه و شرایط عمومی ایشان مجابش کردم که ابتدا از اسپری ضد میگرن نیکوصفت استفاده کند اگر پاسخ نگرفت برایش طب سوزنی انجام خواهم داد . خوشبختانه با مصرف 6 شیشه درمان شد. ناگفته نماند که از منظر سود شخصی انجام طب سوزنی بیشتر برای من می صرفید!!
در مورد درمان سینوزیت با داروی نیکوصفت،اخیرا شروع به کار کرده ام. در این زمینه سه بیمار داشته ام که خوشبختانه هر سه نفر از نتیجه ی درمان کاملا راضی بوده اند.
با توجه به پاسخ های درمانی بسیار خوب ومقایسه ی میزان پاسخگویی به درمان، طول مدت درمان، هزینه و عوارض جانبی با شیوه های معمول تلاش می کنم داروی نیکوصفت (3)،(4)و(5) را نیز در مواردی که لازم است و بیمار از درمان های دیگر فایده ای عایدش نشده به بیماران توصیه کنم . امیدوارم در این زمینه هم کارآیی بسیار خوب این دارو به اثبات برسد . ضمن اینکه،فقدان عوارض جانبی محصولات نیکوصفت در قیاس با داروهای معمول خود یک امتیاز بسیار برجسته و مهم است.
من به واسطه ی تعهدی که در خود احساس می کنم و نیز به منظور تشویق جناب آقای نیکوصفت در توسعه ی کار بزرگی که در پیش گرفته اند و صد البته پی ریزی یک کار تحقیقاتی گسترده تر در همراهی با ایشان، با شماره تلفن 09392453891 از ساعت 11 الی 13 و 22 الی 24(هر روز) برای پاسخگویی به سؤالات هموطنان گرامی ( در حدی که بتوانم و اندک دانسته هایم اجازه دهند) اعلام آمادگی می کنم.
خلاصه کلام: تندرست باشید و بمانید. بخوانید(بسیار)،بشنوید(بسیار و با دقت بسیاربیشتر) و تجربه کنید( در صورت امکان و فقدان خطر جدی) و در نهایت قضاوت کنید.
92/7/26 – جعفری

==================================================

گزارش بهبودی درباره بیماری التهاب روده بزرگ ( کرون)

دختری هستم 22 ساله، از سال 85 آبسه روده گرفتم و شش بار تحت عمل جراحی از ناحیه مقعد قرار گرفتم تا اینکه 3 سال بعد از این موضوع عفونت روده شدیدی گرفتم که دکترها اعلام کردند در پی همان آبسه روده است.شروع به مصرف آنتی بیوتیک مثل آساکول آموکسی سیلین پنتوپرازول و…کردم.چند بار هم بیمارستان بستری شدم و آنتی بیوتیک های وریدی قوی تزریق کردم بعد از دو سال، حال جسمی ام بد تر شد. دل دردهای شدید، حالت تهوع و اسهال خیلی زیادی داشتم به طوری که دیگر قادر به انجام فعالیت هایم و نبودم و بیست کیلو لاغر شدم، نزد یکی از دکترهای به نام و استاد رفتم، به من گفت که کرون گرفتم و درمان را شروع کردم ، روزی سه بار پنتاسا 500 و آسپیروفلوکساسین 500 کورتون آزارام کلدینیوم پنتوپرازل و خیلی داروهای دیگر مصرف کردم. درکنار این همه آنتی بیوتیک و داروهای دیگر دوره های ضعیف شیمی درمانی را هم شروع کردم. از سال 90 تا مرداد 92 من به این درمان ادامه دادم ولی اصلا بهبودی در من حاصل نمی شد تا اینکه من در اینترنت با داروهای دکتر نیکوصفت آشنا شدم. شروع به مصرف کردم و در حال حاضر بعد از گذشت 3 ماه (مصرف 35 شیشه از این داروها) کاملا علائم مریضی از بین رفت و عین یک معجزه برای من می ماند.از آقای دکتر صمیمانه سپاسگذارم.

برای تماس با ایشان، با آقای نیکوصفت تماس گرفته شود

==================================================

 

سوابق علمی دکتر علیرضا عباسپور

 

* فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی ایران (تهران)

* 19 سال سابقه طبابت (ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه – مطب شخصی – دوره طرح 3 ساله در شهرستان رودسر – نیروگاه طرشت)

* عضو موسسه تحقیقات حجامت ایران

* نویسنده کتب اورژانس پزشکی شامل اورژانسهای گوش و حلق و بینی EMS اورژانسهای چشم EMS ، اورژانسهای اطفال ، EMS ، اورژانسهای اورولوژی EMS ، سوختیگیها ، چکیده ارتوپدی ، اورژانسهای زنان و مامایی ، فرهنگ اختصارات پزشکی دورلند

:Case Report (گزارش پرونده)

خانم 26 ساله با جوشهای شدید و چرکی صورت از حدود 8 سال پیش که با مراجعه به پزشکان مختلف و دریافت داروهای با عوارض جانبی خطرناک مانند روآکوتان و اکسی سایکلین ، تتراسایکلین و لوسیون ها و صابونهای گران قیمت هنوز هم دچار دوره های تشدید و تخفیف بیماری بود.

Treatment plan: (طرح درمان)

1) برای از بین بردن چربی زائد پوست و پوست مرده سطحی میکرودرم Microderm Abrasion انجام شد.
2) داروی نیکوصفت 4 تجویز شد.
3) برای کاهش غلظت حجامت ماهانه انجام شد.

:Result (نتیجه)

بیمار بعد از مصرف سومین شیشه دارو ویزیت شد فقط یک عدد جوش فعال در ناحیه گونه راست مشاهده شد که بنا به گفته بیمار به علت مصرف بیش از حد شیرینی و شکلات در شب یلدا ایجاد شده است.

:Case Report (گزارش پرونده)

آقای فرخ سحری 46ساله به علت آلرژی شدید (آبریزش،عطسه،خلط) از حدود پنج سال پیش تحت درمان اینجانب بوده اند و هر بار که علایم شروع می شد کورتون های قوی مثل بتامتازون ال آومتیل پردنیزولون همراه با آنتی بیوتیک های وسیع الطیف مثل کوآموکسی کلاو و داروهای آنتی هیستامینی دریافت می کرد (عوارض این داروها را به بیمار توضیح داده بودم) آخرین ابتلاء ایشان به بیماری در آبان 92 بود که با مصرف اولین شیشه داروی نیکوصفت شماره 2 بدون تجویز کورتون و آنتی بیوتیک علائم بیماری سریعاً رفع شد و بیمار به قدری خوشحال بود که به چند بیمار دیگر از دوستان و خانواده اش دارو را هدیه داد. (شماره تلفن نامبرده نزد اینجانب موجود است.)

:Case Report (گزارش پرونده)

خانم 35 ساله با سابقه شروع سردردهای میگرنی از سن 18 سالگی به فواصل هر دوهفته یکبار که تحت درمان با ارگوتامین C و داروهای مشابه بوده و بنا به تشخیص پزشکان باید تا آخر عمر داروهای ضد میگرنی مصرف کنند.
بیمار تحت درمان با داروی نیکوصفت شماره 1 قرار گرفت و پس از مصرف 3 شیشه دارو، داروی شماره 2 تجویز گردید فعلاً در حال مصرف چهارمین شیشه داروی شماره 2 می باشند در مدت یک ماه گذشته علائمی از میگرن نداشته و کاملاً راضی می باشد.
لازم به ذکر است که به علت مصرف داروهای ضد میگرن و مصرف سیگار غلظت خون بیمار افزایش یافته بود که با انجام دو جلسه فصد خون و 3 جلسه حجامت CBC نرمال پیدا کرد.

:Case Report (گزارش پرونده)

بیمار خانم 41 ساله با سابقه سردردهای شدید که از اواخر دهه سوم زندگی شروع شده و تشخیص Tension headache گذاشته شده و داروهای آرامبخش و مسکن های قوی برای سالیان متمادی مصرف نموده و به علت عوارض جانبی داروها دچار گاستریت و نفخ گردیده اند. برای بیمار داروی نیکوصفت شماره 1 یک شیشه و سپس داروی شماره 2 هفت شیشه تجویز شد. (فعلاً در حال مصرف دومین شیشه می باشد) از روز دوم پس از مصرف دارو سردرد قطع شد و فقط بین ساعت 6 تا 8 شب بصورت خفیف بروز پیدا می کرد از روز پنجم سردرد بطور کل قطع گردید. (هیچگونه داروی شیمیایی همزمان مصرف نکرد)
سه شیشه داروی نیکوصفت شماره 3 با دوز کمتر از معمول و تکرار 3 بار در روز باعث تخفیف گاستریت و نفخ به میزان رضایت بخشی گردیده است. بسیار بسیار خوشحال بوده و اظهار نمود که حاضر است برای همیشه از داروها استفاده کند.

:Case Report (گزارش پرونده)

خانم 32 ساله با سابقه دردهای عود کننده معده که هر دو سه ماه یکبار از اطراف ناف شروع و در ناحیه اپیگاستر متمرکز می شد و تحت درمان با رانیتیدین و شربت آلومینیوم ام جی بود از نیمه شب با درد معده از خواب بیدار شده بود و با مراجعه به درمانگاه برای ایشان سرم و آمپول رانیتیدین و دی سیکلومین تجویز شده بود و سه قاشق شربت آلومینیوم در 10 سی سی لیدوکائین 2% بصورت خوراکی دریافت کرده بود، درد بیمار ادامه داشت هرچند اظهار میکرد حدود 10% کمتر شده است.برای بیمار یک چهارم شیشه محلول شماره 3 نیکوصفت تجویز شد پس از حدود نیم ساعت اظهار کرد درد به صورت کامل از بین رفته است. پس از دو ماه یکبار دیگر درد به سراغ بیمار آمده بود که بلافاصله از محلول استفاده کرده بود و خوشبختانه درد رفع شده بود.بیمار اظهار میکرد که مصرف رانیتیدین و شربت معده را به طور کلی قطع کرده است.

 

======================================

<<خواهشمندیم در صورت بهبودی یا عدم بهبودی با پر کردن فرم زیر ما را در استفاده از تجربیات خود برا ی معالجه بیماران دیگر یاری فرمایید>>

فرم گزارش بهبودی/عدم بهبودی

گزارشاتی که تا کنون دریافت شده اند

رمحمدرضا کریم پور

تاریخ ارسال: ۹۳/۱۰/۰۹

نام و نام خانوداگی: محمدرضا کریم پور

شهر:بشرویه

تلفن: ۰۹۱۵۶۰۳۲۴۰۰

آدرس ایمیل : mohammadreeza777@gmail.com

شرح حال :
من ۸ سال از سینوزیت رنج می بردم اما پس از استفاده و تکمیل دوره ی این قطره اثری از سینوزیت حتی در فصل سرما احساس نمی کنم واقعا از شما ممنونم و خرید این قطره را به همه ی سینوزیتی ها پیشنهاد می کنم
=======================================================
صدرا علیزاده

تاریخ ارسال: ۹۳/۱۰/۰۹

نام و نام خانوداگی: صدرا علیزاده

شهر:کرج

تلفن: ۰۹۳۵۲۶۸۹۱۶۹

آدرس ایمیل : warezbiz@yahoo.com

شرح حال :
سلام
نزدیک به ۴سال بود که با مشکل ترشح شدید پشت گلو در اوایل صبح مواجه بودم بطوری که اگر شب را به ناچار باید جایی دیگر تا صبح به سر میکردم بسیار معذب میبودم و تا اونجایی که میشد سعی میکردم که شب رو توخونه خودم بگذرونم تا صبح برای دیگران بخاطر همین ترشحات مشکل ساز نشم چون اگه به طور کامل تخلیه نمیکردم حالت خفه گی و تهوع بهم دست میداد.
آنتی بیوتیک و سایر داروها به هیچ وجه جواب نمیداد و اگرهم جواب میداد کاملا مقطعی بود.
شهریور۹۳ شروع کردم به سرچ تو اینترنت تا رسیدم به سایت آقای نیکو صفت ،مطالب رو خوندم و یه مشاوره تلفنی از ایشان گرفتم و چیزی که برایم خوشایند بود اینکه ایشان کاملا و با صبر و حوصله به حرفام توجه میکردن و اینکه بسیار دقیق راهنمایی های لازم رو توصیه میکردند.
آدرس یکی از نمایندگی های فروش کرج تو شاهین ویلا را از ایشون گرفتم و نسبت به خرید ۲ شیشه اقدام کردم.
از لحظه استفاده ازین دارو دچار سردردهای طاقت فرسایی میشدم و همچنین ترشحات زیادی داشت خارج میشد که حقیقتش تا حدی ترس برم داشته بود و تا هفته اول حالت سرما خوردگی داشتم ( مثل مایه کوبی برای آبله که حالت خفیفش رو برای درمان بوجود میاوردن تا بتونن درمانش کنن) و بعد از مصرف یک شیشه و نیم باور کنید که کاملا درمان شدم والان که دارم این تجربه را باهاتون درمون میزارم از آخرین زمان مصرفم ۴ ماه گذشته و اثری ازون مشکل بجا نمونده.من پی حداقل ۷شیشه رو به تنم مالیده بودم ولی با این مقدار مصرف نیکوصفت۲ به بهبودی کامل رسیدم.
یه مطلب دیگه ای که شاید براتون جالب باشه :
از شهرستان خالم برای یه هفته میهمان ما شد و ایشون به مدت ۱۲ سال دچار حمله های میگرنی شدید بودن بطوری که روزانه ۶ قرص استامینفون کدئین مصرف میکرد.خلاصه من اون نصف شیشه ای که تو یخچال برام مونده بود رو بهش دادم و گفتم به این صورت مصرف کن اونم با بی میلی و سماجت من شروع کرد به مصرف باورتون نمیشه از ساعات اول استفاده معتقد بود که سرش بسیار سبک شده و خیلی راحت تر داره نفس میکشه تجربه ای که ۱۲سال ازش دور بود و این موضوع باعث شد که خیلی منظم و سروقت دارو رو مصرف کنه .باورتون نمیشه دراون چندروز که میهمان ما بود حتی یک قرص مسکن مصرف نکرد چون از میگرن و حملاتش خبری نبود خدا رو گواه میگیرم که ۱۲سال بود خالم رو اینقدر خوشحال و بدور از سردرد ندیده بودم و الان بعد از گذت ۲۵ روزکه اومده منزلون هنوز که هنوزه سردرد میگرنی سراغش نیومده و میگه کاملا خوب شدم.خیلی جالبه فقط با نصف شیشه نیکوصفت ۲ این نتیجه حیرت انگیز رو بهمون داد. فقط الان بخاطر مصرف مسکن دراین سالها معدش بشدت آسیب دیده که امیدوارم با مصرف نیکوصفت ۳ این مشکل هم مرتفع بشه انشاله.
در آخر از جناب نیکو صفت واقعا کمال تشکر را دارم انشاله درتمام مراحل زندگی خداوند پشت و پناهتون باشه و بتونید به یاری خداوند سهم عظیمی از بازار جهانی را با ثبت این معجون هزار معجزه به خودتان اختصاص بدید.
به امید آنروز
=======================================================
روژان قاسمی

تاریخ ارسال: ۹۳/۰۹/۱۳

نام و نام خانوداگی: روژان قاسمی

شهر:ارومیه

شماره تماس: ۰۹۳۵۹۳۵۸۲۲۳

شرح حال :
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای نیکوصفت و خوانندگان محترم ,اینجانب نهایت قدردانی خود را از جناب آ قای نیکو صفت دارم که با تهیه این دارو خدمت بزرگی کرده اند و من با یاری خدا و استفاده از این دارو توانستم این مشکل را که به نحوی تمام زندگیم را تحت تاثیر قرار داده بود مبارزه کرده وبه بهبودی دست یابم.
> دوست دارم شرح وضعیت کرده و دانسته های خودم را در اختیار بقیه افراد قرار دهم چون سختی های این بیماری به ظاهر ساده را کشیده ام .
> من بسیاری از راهها و داروهای شیمیایی را امتحان کردم و از هیچکدام جواب نگرفتم.سینوزیت من در حد بسیار حاد بود بطوریکه سینوس های ماگزیلاری واتموئید من به شدت درگیر بودند و تاثیرات خودرا روی فک و گوشهایم گذاشته بودند.
> خوشبختانه با مصرف اولین شیشه تاثیر دارو را مشاهده کردم و همچنان به مصرف دارو ادامه دادم و ۴۵ شیشه مصرف کردم وبعد از ۸ماه از اولین روز مصرف به بهبودی دست یافتم.
> نکته ای که لازم به ذکر است این است که در طول دوره درمان به هیچ وجه ناامید نشوید و مطمئن باشید که به لطف خدا و تاثیرات دارو به رضایتمندی کامل خواهید رسید.
به امید ریشه کن شدن همه بیماری ها.
=======================================================
شهامت روزیان

تاریخ ارسال: ۹۳/۰۸/۲۶

نام و نام خانوداگی: شهامت روزیان

شهر:یاسوج

شماره تماس:۰۹۱۰۶۶۹۴۳۶۸

آدرس ایمیل : shahamatrozyan.khu@gmail.com

شرح حال :
اینجانب از سال ۸۳ به علت اینکه گلو عفونت کرد ودچارروماتیسم شدم وحدود ۶ سال امپول پنی سیلین مصرف کردم تا روماتیسم خوب شد از زمانی که روماتیسم گرفتم همیشه سردرد شدید داشتم وهر چه توی این مدت قرص استفاده کردم خوب که نشدم بدتر هم شدم تا اینکه تو اینترنت با این دارو اشنا شدم واز کسانی که از این دارو استفاه کرده بودنند مشورت گرفتم وبا اقای نیکو صفت تماس گرفتم واز خلاصه وضعیت که بهش گفتم ایشان گفتند باید از داروی گیاهی نیکو صفت دو استفاده کنی حدودا ۳۰ شیشه استفاده کردم وبالای ۸۰ درصد خوب شدم در پایان از اقای نیکو صفت به خاطر تهیه این دارو صمیمانه ارزوی موفقیت میکنم

=======================================================

پ . نوروزی

تاریخ ارسال: ۹۳/۰۸/۱۴

نام و نام خانوداگی: پ . نوروزی

آدرس ایمیل : p.norouzi20@gmail.com

شرح حال :
سلام.چندسالی بود که به علت فشار ناشی از میگرن، چندروز در ماه، ناراحت بودم و زندگی و کار و درسم در این چند روز مختل بود.ولی امسال با مصرف داروی شما تقریبا بهبود یافتم. سپاسگزارم. با ارزوی سلامتی و موفقیت روزافزونتان.

=======================================================

=======================================================

عقیل ادیب نژاد

تاریخ ارسال: ۹۳/۰۵/۰۷

نام و نام خانوداگی: عقیل ادیب نژاد

شهر: بوشهر

آدرس ایمیل : rzprint@yahoo.com

شرح حال :
با سلام
اینجانب از سال ۷۸ دچار سردرد های میگرن مکرر می شدم و به علت شغلم که می بایست نزدیک به ۱۲ ساعت در روز به مانیتور نگاه می کردم ، سردرد من تشدید می شد.
در سالهای اخیر سردرد روزانه داشتم که با مصرف ۲ عدد شیشه نیک صفت ۲ سردرد اینجانب به طور کامل از بین رفت و تا الان برگشتی نداشته است.
در اینجا می خواهم از آقای نیکوصفت که اجر اخروی را برای خود خریده تشکر و خیر را برای ایشان خواستارم.

=======================================================

لیجارکی

تاریخ ارسال: ۹۲/۰۹/۲۱

نام و نام خانوداگی: لیجارکی

شهر: رشت

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۳۰۳۱۹۷

آدرس ایمیل : hlijarky@yahoo.com

شرح حال :
ضمن عرض سلام خدمت هموطنان عزیزوجناب آقای نیکوصفت حدود۶سال مبتلابه آسم آلرژی هستم.ازتابستان امسال بیماریم عودکردوتا پایان تابستان به اوج خودرسید.من موقعی شروع به استفاده ازداروی شماره ی۲نیکوصفت کردم که روزی یک بارازاسپری آسم سالبوتامول استفاده می کردم.گرفتگی صداداشتم وبرای خواندن یک خط ازقرآن۳بار نفس می گرفتم.بعداز چند هفته از مصرف دارواسپری راکنارگذاشته وپس ازمدتی خس خس سینه قطع شد.به توصیه ی آقای نیکو صفت برای بهبودی کامل مصرف دارو راادامه دادم.بعدازمصرف۴۸شیشه متوجه شدم گرفتگی صداکاملابرطرف شده ونفس تنگیم تاحد زیادی رفع شده اماگرفتگی بینی بسیاراذیتم میکرد ازآنجاکه فرهنگی هستم وگرفتگی در کارم مشکل ایجادمی کردبه ناچارمصرف دارو راقطع کردم.به پیشنهاداطرافیان که علت گرفتگی بینی را انحراف میدانستند به دکتر مراجعه کردم وطبق تشخیص دکتر حساسیت شدید وانحراف بینی دارم.که درحال درمان حساسیت هستم بعد ازآن درصورت لزوم مشکل انحراف بینی .درپایان وظیفه ی خود می دانم که از آقای نیکوصفت جهت تولیداین دارو، درمان آسمم و راهنماییهای ایشان در طول درمانم کمال تشکررابکنم و از خداوند برایشان و خانواده ی ایشان سلامتی،طول عمرباعزت و موفقیت روزافزون مسئلت می نمایم.

=======================================================

ت-امساکینام و نام خانوداگی : ت-امساکی

محل سکونت: اصفهان

شماره تماس: ۰۳۱۱۷۸۰۲۵۲۹

آدرس ایمیل : foofoo_fabregas77@yahoo.com

شرح حال : با سلام مدت زیادی بود که از زانو درد شکایت داشتم با مصرف ۲شیشه از قطره های نیکو صفت درد بسیار کم شده واقعا عالی بود متشکرم . البته کمی طریقه مصرفش سخته ولی ارزشش راداره.

=======================================================

html>

/ 0 نظر / 671 بازدید