دانشگاه بردسکن کارشناس آموزش ابتدایی
 
علمی کاربردی فرهنگی هنری قرآنی نهج البلاغه ورزشی ادبی تحقیقی پژوهشی فلسفی روانشناسی مشاوره ومطالب جذاب

جیرینگ همراه اول راه اندازی شد

 

سامانه جدید خرید همراه اول با شعار "جیرینگی خرید کنید" در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام راه اندازی شد.

 

به گزارش موج، علی رضا طلوع مدیرکل رایانه و محاسبات و مدیر پروژه جیرینگ، در تشریح سامانه جیرینگ گفت: سامانه خرید تلفن همراه یک سرویس جدید برای انجام آسان تر و دقیق تر امور مالی مانند دریافت، پرداخت بهتر و اقتصاد خانواده طراحی شده است که این سامانه عملیات مالی خود را در هر زمان و هر مکان با اطمینان انجام می دهد.
وی در توضیح ثبت نام این سرویس اظهار داشت: در ابتدا کاربر شماره #123* را گرفته و سپس در مرحل دوم شماره صفر را باید وارد کند تا اطلاعات شخصی کاربر مورد تایید قرار گیرد، پس از این مرحله رمز خود را توسط پیامک دریافت خواهد کرد.
طلوع با بیان اینکه خدمات جیرینگ یک خدمت با شش سرویس است که تلفن همراه را به یک کیف پول الکترونیکی تبدیل می کند، انتقال شخص به شخص، پرداخت صورت حساب های ماهیانه، پرداخت های روزانه، اقتصاد خانواده، واریز و برداشت وجه شارژ اعتبار را شامل شش سرویس این خدمت معرفی کرد.
مدیرکل رایانه و محاسبات همراه اول، هدف از انتخاب نام این سرویس را پول نقد دانست و اظهار کرد: به همین منظور این سرویس به نام جیرینگ معرفی شده و این سرویس بیشتر برای خرید های روزانه و خرید های خرد مورد استفاده قرار می گیرد.
طلوع سرعت، امنیت، دسترسی بالا و کارکرد آسان این سرویس را با توجه به ضریب نفوذ بالای تلفن همراه و پوشش 90 درصدی همراه اول از ویژگی های این سامانه دانست.
وی بیان کرد: همچنین هدف از ارائه این سرویس توجه به همه مخاطبان است و نیازی به حساب بانکی وجود ندارد و این در حالیست که امکان پرداخت قبوض فراهم است.
مدیرکل رایانه و محاسبات همراه اول، در پایان با بیان اینکه این سرویس از دی ماه سال جاری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: سامانه جدید خرید همراه اول هم اکنون در شانزدهمین نمایشگاه بین اللملی تلکام عرضه می شود

 

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٠/۳/۳٠ توسط حسین سالاری
تمامی حقوق مطالب برای دانشگاه بردسکن کارشناس آموزش ابتدایی محفوظ می باشد
Online User

ایران اسکین

  • کد نمایش افراد آنلاین